Personeelsleden

Aline Lermytte, muziekinitiatie, zang klassiek, muziektheater/opera, kinderkoor Ameezing, St.Lutgardiskoor
aline.lermytte@klimopherenthout.be 

Andries Baele, viool, viool JPR, strijkensemble, combo
andries.baele@klimopherenthout.be

Anne Van Os, cello
anne.van.os@klimopherenthout.be

Bram Lamberts, muziekatelier 3 (volwassenen), crealab en arrangeren
bram.lamberts@klimopherenthout.be

Christine Carré, piano en begeleidingspraktijk piano klassiek
christine.carre@klimopherenthout.be

Filip Van Laer, slagwerk, basgitaar, slagwerkensemble en muzieklab JPR
filip.van.laer@klimopherenthout.be

Goedele De Meester, muzieklab
goedele.de.meester@klimopherenthout.be

Karen Boussemaere, dwarsfluit en dwarsfluitensemble
karen.boussemaere@klimopherenthout.be

Koen Van Hove, kopers en gemengd ensemble
koen.van.hove@klimopherenthout.be

Kristina De Maeseneer, piano en begeleidingspraktijk piano klassiek
kristina.de.maeseneer@klimopherenthout.be

Lut Engelen, saxofoon, saxofoonensemble en coördinator ALC
lut.engelen@klimopherenthout.be

Nathalie Van den Meutter, muziekatelier 1 en 2 Herenthout, zang JPR en popkoor Happiness
nathalie.van.den.meutter@klimopherenthout.be 

Nathan Vanden Bulcke, pianobegeleider
nathan.vanden.bulcke@klimopherenthout.be  

Orlin Tzontchev, piano en begeleidingspraktijk JPR 
orlin.tzontchev@klimopherenthout.be

Pieter Thys, elektrische gitaar
pieter.thys@klimopherenthout.be 

Tanja Geudens, directeur
tanja.geudens@klimopherenthout.be 

Theo Collaert, gitaar en gitaarensemble
theo.collaert@klimopherenthout.be

Tinne Dehertefelt, hoorn 
tinne.dehertefelt@klimopherenthout.be 

Tom De Haes, compositie
tom.de.haes@klimopherenthout.be

Wim Voet, klarinet
wim.voet@klimopherenthout.be 

Wouter Borgmans, muziekatelier 
wouter.borgmans@klimopherenthout.be

Secretariaatsmedewerkster:
Tinne Dehertefelt
secretariaat.academie@klimopherenthout.be 

Directeur:
Tanja Geudens
tanja.geudens@klimopherenthout.be 

Naar top