Personeelsleden

Aline Lermytte, muziekinitiatie Herenthout, zang klassiek, groepsmusiceren vocaal (kinderkoor Ameezing), groepsmusiceren vocaal klassiek (St.Lutgardiskoor)
aline.lermytte@klimopherenthout.be 

Andries Baele, viool, viool JPR, groepsmusiceren strijkers, groepsmusiceren JPR (combo’s)
andries.baele@klimopherenthout.be

Anne Van Os, cello
anne.van.os@klimopherenthout.be

Bram Lamberts, muziekatelier (2.2 volwassenen) , crealab en arrangeren
bram.lamberts@klimopherenthout.be

Christine Carré, piano en begeleidingspraktijk piano klassiek
christine.carre@klimopherenthout.be

Filip Van Laer, slagwerk, basgitaar, groepsmusiceren slagwerk en muzieklab JPR
filip.van.laer@klimopherenthout.be

Goedele De Meester, muzieklab
goedele.de.meester@klimopherenthout.be

Karen Boussemaere, dwarsfluit en groepsmusiceren dwarsfluit
karen.boussemaere@klimopherenthout.be

Koen Van Hove, kopers en groepsmusiceren gemengd
koen.van.hove@klimopherenthout.be

Kristina De Maeseneer, piano en begeleidingspraktijk piano klassiek
kristina.de.maeseneer@klimopherenthout.be

Lut Engelen, saxofoon, groepsmusiceren saxofoon en coördinator ALC
lut.engelen@klimopherenthout.be

Nathalie Van den Meutter, muziekatelier 2.1 en 2.2 Herenthout, zang JPR en groepsmusiceren vocaal JPR (popkoor Happiness)
nathalie.van.den.meutter@klimopherenthout.be 

Nathan Vanden Bulcke, pianobegeleider
nathan.vanden.bulcke@klimopherenthout.be  

Orlin Tzontchev, piano en begeleidingspraktijk JPR 
orlin.tzontchev@klimopherenthout.be

Pieter Thys, elektrische gitaar
pieter.thys@klimopherenthout.be 

Tanja Geudens, directeur
tanja.geudens@klimopherenthout.be 

Theo Collaert, klassieke gitaar
theo.collaert@klimopherenthout.be

Tim van den Bogaert, saxofoon (vervanger Lut Engelen)
tim.van.den.bogaert@klimopherenthout.be 

Tinne Dehertefelt, hoorn en secretariaatsmedewerkster
tinne.dehertefelt@klimopherenthout.be 

Tom De Haes, compositie
tom.de.haes@klimopherenthout.be

Wim Voet, klarinet
wim.voet@klimopherenthout.be 

Wouter Borgmans, muziekatelier (Grobbendonk, 2.3 en 2.4 in Herenthout en 2.1 volwassenen)
wouter.borgmans@klimopherenthout.be

Secretariaatsmedewerkster:
Tinne Dehertefelt
secretariaat.academie@klimopherenthout.be 

Directeur:
Tanja Geudens
tanja.geudens@klimopherenthout.be 

Naar top