Leerkrachten

Aline Lermytte, muziekinitiatie in Herenthout, zang klassiek, groepsmusiceren vocaal (kinderkoor Ameezing), groepsmusiceren vocaal klassiek (St.Lutgardiskoor)
aline.lermytte@klimopherenthout.be 

Andries Baele, viool, groepsmusiceren strijkers, combo’s, muzieklab 3.1 JPR
andries.baele@klimopherenthout.be

Anne Van Os, cello
anne.van.os@klimopherenthout.be

Annie Aertgeerts, muziekatelier (2.1 en 2.2 en muziek op maat in Herenthout)
annie.aertgeerts@klimopherenthout.be

Bram Lamberts, muziekatelier (2.1 en 2.2, in Grobbendonk, 2.1 volwassenen) , muzieklab (3.1 Grobbendonk) en arrangeren (3.2 en 3.3 Herenthout)
bram.lamberts@klimopherenthout.be

Christine Carré, piano en begeleidingspraktijk piano
christine.carre@klimopherenthout.be

David Van Looveren, pianobegeleider
david.van.looveren@klimopherenthout.be

Filip Van Laer, slagwerk, basgitaar, groepsmusiceren JPR (combo), groepsmusiceren slagwerk en muzieklab JPR
filip.van.laer@klimopherenthout.be

Glenn Verheyen, elektrische gitaar
glenn.verheyen@klimopherenthout.be

Goedele De Meester, muzieklab (3de graad Herenthout), muziektheorie ( 3.2 en 3.3 Herenthout)
goedele.de.meester@klimopherenthout.be

Ingeborg Geerts, muziekinitiatie in Grobbendonk en klarinet
ingeborg.geerts@klimopherenthout.be

Tinne Dehertefelt, hoorn
tinne.dehertefelt@klimopherenthout.be

Tom De Haes, compositie
tom.de.haes@klimopherenthout.be

Karen Boussemaere, dwarsfluit en groepsmusiceren dwarsfluit
karen.boussemaere@klimopherenthout.be

Koen Van Hove, kopers
koen.van.hove@klimopherenthout.be

Kristina De Maeseneer, piano en begeleidingspraktijk piano
kristina.de.maeseneer@klimopherenthout.be

Lieve Van Sanden, gitaar en groepsmusiceren gitaar
lieve.van.sanden@klimopherenthout.be

Lut Engelen, saxofoon en coördinator ALC
lut.engelen@klimopherenthout.be

Nathalie Van den Meutter, zang JPR, groepsmusiceren vocaal JPR (popkoor Happiness)
nathalie.van.den.meutter@klimopherenthout.be

Nele Verhaert, viool 
nele.verhaert@klimopherenthout.be

Orlin Tzontchev, piano JPR
orlin.tzontchev@klimopherenthout.be

Wouter Borgmans, muziekatelier (2.3 en 2.4 in Herenthout en Grobbendonk, 2.1 en 2.2 in Bouwel)
wouter.borgmans@klimopherenthout.be