Leerkrachten

Aline Lermytte, zang klassiek, groepsmusiceren vocaal (kinderkoor Ameezing), groepsmusiceren vocaal klassiek (St.Lutgardiskoor)
aline.lermytte@klimopherenthout.be

Anne Van Os, cello en muziekinitiatie
anne.van.os@klimopherenthout.be

Annie Aertgeerts, MCV (2.1, 2.2 en 2.3 in Herenthout)
annie.aertgeerts@klimopherenthout.be

Bram Lamberts, MCV (2.1, 2.2, 2.3 en 2.44 in Grobbendonk, 2.3 en 2.4 Herenthout) , muzieklab (3.1 Grobbendonk) en arrangeren (3.2 en 3.3 Herenthout)
bram.lamberts@klimopherenthout.be

Christine Carré, piano en begeleidingspraktijk
christine.carre@klimopherenthout.be

David Van Looveren, pianobegeleider
david.van.looveren@klimopherenthout.be

Filip Van Laer, slagwerk, basgitaar, groepsmusiceren JPR (combo), groepsmusiceren slagwerk en muzieklab JPR (graadsklas)
filip.van.laer@klimopherenthout.be

Goedele De Meester, muzieklab (3de graad Herenthout), muziektheorie ( 3.2 en 3.3 Herenthout)
goedele.de.meester@klimopherenthout.be

Ingeborg Geerts, klarinet en saxofoon
ingeborg.geerts@klimopherenthout.be

Jan Debel, pianobegeleider
jan.debel@gmail.com

Kaat Macours, hoorn
kaat.macours@klimopherenthout.be

Karen Boussemaere, dwarsfluit en MCV (2.1 en 2.2 in Bouwel)
karen.boussemaere@klimopherenthout.be

Koen Van Hove, kopers en groepsmusiceren blazers
koen.van.hove@klimopherenthout.be

Kristina De Maeseneer, piano en begeleidingspraktijk
kristina.de.maeseneer@klimopherenthout.be

Lieve Van Sanden, gitaar en groepsmusiceren gitaar
lieve.van.sanden@klimopherenthout.be

Lut Engelen, saxofoon
lut.engelen@klimopherenthout.be

Marie-Martine De Geest, saxofoon
mariemartine.de.geest@klimopherenthout.be

Nathalie Van den Meutter, zang JPR, groepsmusiceren vocaal JPR (popkoor Happiness)
nathalie.van.den.meutter@klimopherenthout.be

Nele Verhaert, viool en groepsmusiceren strijkers
nele.verhaert@klimopherenthout.be

Steven Hellemans, elektrische gitaar
steven.hellemans@klimopherenthout.be